FontAwesomeConfig = { searchPseudoElements: true };
envelope

רובוטים לבריכות פרטיות

ניקיון ללא מאמץ - רובוט לבריכה

רובוט לבריכה | הידרהגם בבריכה פרטית וגם בבריכה ציבורית, הניקיון הוא ערך עליון בשמירה על בריכה איכותית. בריכה מושכת אליה לא רק ישראלים שמנסים להתחמק מהקיץ החם, אלא גם מזיקים, חיידקים ומזהמים שונים שפוגעים בניקיונה. עם זאת, ניקיון הבריכה דורש לא מעט זמן ומאמץ. לא בכל בריכה יש רובוט, אך העזר הקטן והאסתטי הזה יאפשר לכם לשדרג את איכות חייכם, ואת נראות החצר שלכם או העסק שלכם. הרשו לנו לפתור לכם את הבעיה בעזרת רובוט לבריכה, ולא תתחרטו. 

רובוט? לבריכה?

במקום לשבור את הגב במאמץ להסיר את החרקים שנכנסו לבריכה באמצעות רשת, ובכדי למנוע מחול ולכלוך להצטבר בקרקעיתה, סמכו על הרובוט שיעשה את העבודה בשבילכם. מטרתו של רובוט לבריכה היא לנקות ולטהר אותה, ולחסוך מכם את הצורך להחליף את המים בדרך מסורבלת ויקרה, בכך שהוא שומר על צלילותה וניקיונה. הוא עושה זאת על ידי סריקת הבריכה וניקוי שיטתי של המים ושל קרקעיתה. הרובוט קומפקטי ונוח לתפעול, ועובד בצורה אוטומטית וחסכונית שמנקה אתכם מכל דאגה.

רובוט לבריכה מותאם אישית

לא כל בריכה זקוקה לאותו רובוט, וחשוב להבחין בין מאפייניה השונים בכדי לבחור את הרובוט הנכון ביותר לצרכים שלכם, מאפיינים כמו אופן הבנייה של הבריכה וצורתה או גובהה. חשוב לשים לב גם לכמות השוחים המגיעים לבריכה באופן קבוע. בבריכה ציבורית למשל, ישתמשו אנשים רבים ומגוונים יותר מאשר בבריכה פרטית, ועל כן כדאי לבחור ברובוט בעל יכולת סינון גבוהה יותר. לרשותכם סקר אינטרנטי שיתחשב בקריטריונים השונים ויעזור לכם למצוא את הרובוט המתאים ביותר לבריכה שלכם.

הרובוטים שלנו

אנו בהידרה מתמחים בייבוא פתרונות מתקדמים וציוד חדשני לבריכות, ובהתאמתם בצורה ייעודית לבריכות של לקוחותינו. החל ממשאבות וכלה ברובוט לבריכה, יש לנו את הפתרון בשבילכם. תנו לנו לחסוך מכם מאמץ מיותר וזמן רב, ובחרו ברובוט שלנו שיאפשר לכם לשחות בבריכה צלולה ונקייה, בבטחה ובנוחות ללא דאגות מיותרות. אנו שואפים להמשיך ולהתקדם בתחום ושומרים על הסטנדרט הגבוה ביותר בשבילנו ובשבילכם. לפרטים נוספים צרו קשר ונעמוד לרשותכם. 

רובוט לבריכה – לשירותכם ולנוחיותכם 

אם יש לכם בריכה, בין אם מדובר בבריכה בבית הפרטי שלכם, ובין אם בבריכה ציבורית, אתם נאלצים להתעסק עם הניקיון שלה באופן תדיר. מוצר מיוחד שיכול לעזור לכם בחובה הזאת הינו הרובוט לבריכה, בעל טכנולוגיה מתקדמת והנוחה ביותר בשוק כיום.  

מהו רובוט לבריכה?

בבריכה בה אנשים מתרחצים מצטברים חיידקים ולכלוך אשר יכולים לפגוע בבריאותם. על מנת למנוע זאת, ולעמוד בסטנדרטים ראויים של ניקיון יש צורך לעמול על כך ולהשקיע זמן ואנרגיות רבים. בנוסף לזמן ולאנרגיות צריך להשקיע בקניית מגוון כלי ניקוי שיתאימו לחלקים שונים בבריכה – לסינון המים, לניקוי קירות הבריכה, קרקעיתה ועוד. בשביל כלל הציוד הזה תצטרכו גם מקום לאחסון, שיהיה נגיש להוצאה והכנסה. את כל אלו יוכל לפתור לכם מכשיר מיוחד – הרובוט לבריכה.  מכשיר ייחודי ומתקדם, המנקה את הבריכה באופן אוטומטי ויעיל באמצעות חיישנים שאומדים את רמת החומציות בבריכה, את הטמפרטורה שלה ואת מפלס המים. 

מדוע דווקא רובוט לבריכה?

רובוט לבריכה יוכל לחסוך לכם בזמנים, באנרגיות ובקניית ציוד רב. מעבר לכך, לרובוט יכולות גבוהות והוא סורק את הבריכה לשם איתור חלקים מיותרים הצפים במים ולכלוך – גם כאלה שאדם רגיל לא בהכרח היה מצליח לנקות בעצמו. בשל הניקיון היסודי של הרובוט ביכולתו למנוע הצטברות חיידקים במקומות שונים בבריכה, ולהביא לרמת חיטוי גבוהה. בנוסף לכך, פעילותו מצריכה כמות חומר חיטוי מינימלית ולכן הרובוט מפחית משמעותית את הכימיקלים המשומשים בעת הניקיון. השימוש ברובוט אף חוסך בשימוש במים, ולכן גם יעיל סביבתית. 

מדוע דווקא רובוט מ'הידרה'?

כיום בשוק ניתן למצוא יותר מסוג אחד של רובוט לבריכה, באיכויות שונות ובמחירים שונים. אצלנו ב'הידרה' משווקים הרובוטים של חברת 'מיטרוניקס' שכוללים את האיזון הנכון בין מספר לא גבוה של פונקציות ניתנות לשימוש, לבין הבאה לתוצאה אסתטית ומחוטאת. מספר הפונקציות הנמוך יותר מרובוטים אחרים בשוק אינו מונע מהמשתמשים את הצורך לשמו קנו את הרובוט והם מקבלים ניקיון ברמה גבוהה ובמינימום מאמץ, ובנוסף לכך מקבלים רובוט בעלות מופחתת יותר מאשר הרובוטים בעלי הפונקציות הרבות. 

נציגים בלעדיים של החברות המובילות

slider
slider
רוצים לדעת עוד? השארו פרטים ונחזור בהקדם