FontAwesomeConfig = { searchPseudoElements: true };
envelope

משאבת חום לבריכה ביתיתמשאבות חום לבריכה הביתית – מהן וכיצד הן פועלות?

בכל בריכת שחייה ביתית כדאי להתקין משאבת חום, כזו אשר תאפשר לכם להנות משחייה ושכשוך במים גם במהלך מזג אוויר קריר. קיים בשוק מגוון רחב של אמצעים לחימום מי הבריכה, אולם משאבת חום לבריכה ביתית הנה הפתרון האופטימלי מבין כולם. מנגנון הפעולה של משאבות החום הנו פשוט ומוכר, ולמעשה פועל בצורה דומה למנגנון הפעולה של המזגן או המקרר שבבעלותכם. המשאבה יודעת לנצל את אנרגיית החום הזמינה לה בסביבתה, ולהעבירה אל הצד הקר של המערכת לצורך חימום שלו. משאבת חום חייבת להיות במקום פתוח כאשר יש מרווח גם בצדדים שלה ולא קרוב לקיר.

כל היתרונות הגלומים ברכישה של משאבת חום לבריכה

מבין סוגי המשאבות הרבים המיועדים לבריכות שחייה ביתיות, הבחירה דווקא במשאבת חום לבריכה שלכם הנה משתלמת וכדאית במיוחד. זאת, בזכות היתרונות הרבים הגלומים במנגנון ההפעלה של משאבות החום. כך למשל, למשאבות מסוג זה ישנם יתרונות סביבתיים רבים, שכן הן מתפקדות בתור "מערכות ירוקות" שאינן דורשות ייצור של אנרגיה חדשה. משאבת החום יודעת לנצל את אנרגיית החום הקיימת סביבה, וכך חוסכת את הצורך בבעירה חדשה. לצד זאת, לבחירה במשאבות חום ישנו גם יתרון כלכלי. משאבות אלו מסייעות לכם לחסוך בהוצאות הכרוכות בתחזוקת הבריכה, מה שלאחר פרק זמן לא רב יחזיר את ההשקעה הכספית הראשונית בהן.

החשיבות של משאבת חום לבריכה

הקיץ הישראלי ידוע בהיותו חם, לח וכזה שאינו מעורר חשק להסתובב בחוץ. לכן, הורים רבים מוצאים עצמם מבלים זמן רב עם ילדיהם בבריכה, בניסיון להקל מעט על החום. אך יחד עם זאת, לא משנה כמה חם בחוץ, לרוב ילדים ומבוגרים כאחד (למעט האמיצים שביניהם), יהססו להיכנס לבריכה שמימיה קרים מאוד. 

יתר על כן, כניסה למים קרים נראית כמעט בלתי אפשרית כאשר מדובר בעונות אחרות בשנה, שאינן קיץ. לכן, כדי לשמר את הפעילות בבריכות, הן ציבוריות והן פרטיות, מומלץ להתקין משאבת חום לבריכה, שתסייע בחימום יעיל וחסכוני של הבריכה, ותגביר את פעילות הרוחצים בכל עונות השנה. 

משאבת חום לבריכה – היתרונות

מלבד היתרון שביצירת טמפרטורת מים אופטימלית, לחימום מי בריכה באמצעות משאבת חום יתרונות נוספים. ראשית, דרך חימום זו היא החסכונית ביותר מהדרכים הקיימות כיום בשוק. אופן הפעולה של משאבה זו דומה לפעולת מזגן אוויר, כאשר מרבית החום מופק מהאוויר, בעוד שרק כחמישית מופק מצריכת אנרגיה של המוצר. לכן, על אף שהמוצר עלול להראות יקר במבט ראשון, בפועל רכישת משאבה עשויה לחסוך אלפי שקלים.

שנית, יעילות המוצר והאופן שבו מופק החום כפי שתואר קודם לכן, מפחית גם באופן משמעותי את השימוש במשאבים מזהמי סביבה. שלישית, חימום הבריכה צריך להיעשות באופן רציף לאורך כל שעות הפעילות במהלך היום. השבתה של מערכת החימום עשויה לפגוע בעסק שהתחייב לספק בריכת רחצה נעימה למשתמשים. משאבת חימום לבריכה היא בעלת רמת אמינות גבוהה וקלה לתפעול ותחזוקה, כך שבעל העסק שעושה בה שימוש יוכל להנות מ"ראש שקט" בכל הנוגע לחימום הבריכה. 

איך בוחרים איזו משאבת חום לקנות?

לאור היתרונות הרבים של משאבות חימום, נשאלת השאלה, כיצד לבחור את משאבת הבריכה האולטימטיבית, זו שמתאימה לצרכיי הלקוח באופן האופטימלי ביותר. ישנם מספר פרמטרים אותם יש לקחת בחשבון, כגון: גודל הבריכה, כמות המתרחצים היומית, אזור בארץ, והאם הבריכה חיצונית או מקורה.

בחברת הידרה שרותי הנדסה בע"מ תוכלו להנות משירות מקצועי ובעל ניסיון של למעלה מ-45 שנים בתחום המשאבות. המומחים שלנו יוכלו לסייע לכם בבחירת המשאבה המתאימה ביותר לצרכים שלכם, כך שתוכלו להנות מכל היתרונות הקיימים בשימוש משאבת חום לבריכה. 

מה הם משאבות חום לבריכה?

בריכה ביתית היא אחד התענוגות הגדולים ביותר שתוכלו למצוא. בארץ חמה כמו שלנו, בימים קיציים ושרביים במיוחד – אין כמו להיכנס היישר לתוך בריכה קרירה וצוננת. אך יתרונה הגדול של הבריכה בימות הקיץ, נתפס כחיסרון עצום בימות החורף, עד כדי כך שהקור שבה מונע מרבים להיכנס לבריכה אפילו לזמן קצר. לצורך התמודדות עם בעיה זו, פותחו משאבות חום לבריכה, שמסוגלות להתאים את טמפרטורת המים לכזו שמאפשרת כניסה נעימה. 

משאבות חום לבריכה – למען כדור הארץ

על מנת להפוך את הבריכות הביתיות והציבוריות למתאימות גם לימי החורף הקרים, פותחו מספר שיטות שנועדו לחמם את מי הבריכה. המאפיין הייחודי והמשמעותי ביותר של משאבות חום לבריכה, הוא שהן עובדות בצורה ירוקה לחלוטין, שאינה מזהמת את הסביבה כלל. 

בשונה ממנגנוני חימום אחרים, שעובדים על חשמל, גז או נפט – משאבות חום מנצלות את החום הטבעי שבמציאות. המשאבה פולטת קור ומפיקה חום, כמעט ללא שימוש באנרגיה חיצונית.

מעבר לפן האידיאולוגי שבשמירה על איכות הסביבה, משאבות חום לא מצריכות משאבים נוספים, ומשכך, אין להן הוצאות נלוות. שימוש ארוך טווח במשאבות חום, יתגלה לא רק כצעד אקולוגי מוסרי ונכון, אלא כחיסכון של סכומי כסף לא מעטים. 

בין הדגמים השונים של משאבות החום, תוכלו למצוא משתנים רבים. האפשרויות העומדות לפניכם בתחום זה הן רבות ומגוונות עד מאוד, כך שלא משנה איזו בריכה אתם מעוניינים לחמם, תוכלו להיות בטוחים שתמצאו את המשאבה המתאימה ביותר למאפייני הבריכה. 

מכל מקום, חשוב לבדוק את מאפייניה של הבריכה בטרם קניית המשאבה, שכן משאבה לא מתאימה עלולה ללקות בחוסר יעילות, ולעיתים, אף כנזק כלכלי לעתיד הרחוק. על כן, חשוב לוודא שחומרי המשאבה עמידים באופן מוחלט, ושהספקה תואם לגודל ושימושי הבריכה – כך שהחימום יתבצע בצורה המיטבית והמדויקת ביותר.

מחפשים משאבת חום לבריכה? פנו לחברת הידרה שרותי הנדסה בע"מ

אם אתם מחפשים היכן ניתן להרכיב משאבות לבריכות שחיה ביתיות במחירים הוגנים ושווים לכל נפש, תשמחו לגלות שחברת הידרה שרותי הנדסה בע"מ משווקת גם משאבות שכאלה. אצלנו בהידרה תוכלו למצוא בקלות דגמים איכותיים של משאבת חום לבריכה מחירים ללא תחרות. מגוון הדגמים הרחב שלנו כולל גם משאבות שאינן משמיעות רעשים רבים בזמן ההפעלה שלהן, מה שהופך אותן לפתרון חימום אידיאלי שאיננו פוגע בחוויית הרחצה בבריכה. כמו כן, אנו מקפידים לשווק אך ורק מוצרים העשויים מחומרים איכותיים, כאלה אשר נשארים עמידים לאורך שנים. אתם מוזמנים בשמחה לפנות אלינו במספר הטלפון 03-5566066 או בפקס שמספרו 03-5590573 כדי לקבל פרטים נוספים או הצעת מחיר.

הידרה שירותי הנדסה

חברת הידרה שירותי הנדסה, מציעה מגוון רחב של משאבות חום לבריכה, באיכויות הגבוהות ביותר. עם ניסיון של למעלה מ-50 שנה, עשרות עובדים מסורים ומיומנים, ואלפי מוצרים לבחירתכם – תהיו בטוחים שתקבלו את השירות הטוב ביותר.