FontAwesomeConfig = { searchPseudoElements: true };
envelope

מסלק שפכים SOLOLIFT

אם אתם מתכוננים לבנות בית חדש עם מרתף או משפצים מרתף קיים בו אין התחברות למערכת הביוב או בניתם בית עם מרתף אך לא חשבתם מראש על חיבור למערכת ביוב ורוצים להתקין בו יחידת שרותים כיור ומקלחת - לחברת GRUNDFOS יש את הפתרון!! חברת הידרה ממליצה על מתקן מסלק השפכים SOLOLIFT פתרון אמין יעיל ובעלות לא גבוהה.

איך עובד מסלק השפכים SOLO LIFT?

המתקן הינו מיכל פלסטי קומפקטי במידות 200*300*400 מ"מ המוכן להתקנה מאחורי אסלה, לצד האסלה או מתחת לכיור, המיכל אטום לנזילות וריחות ובתוכו מורכבת משאבה טבולה מיוחדת בהספק של 400 וואט. בעלת סכיני ריסוק טוחנים עשויים נירוסטה מוקשה. למסלק השפכים SOLO-LIFT פתח כניסה לחיבור לאסלה בקוטר "4 המחובר ע"י שרוול, ובשני צידיו חיבור בקוטר 40 מ"מ לכיור, מקלחת או אמבט. למסלק השפכים פתח סניקה עילי בקוטר 32 מ"מ, המשמש לסילוק המים והשפכים המרוסקים למערכת הביוב הראשית. מסלק השפכים מופעל ע"י חיישן גובה פנאומטי מדוייק המפעיל את המשאבה רק כאשר מפלס המים עולה לגובה המכוון מראש וזאת לאחר פתיחת ברז, שימוש במקלחת או הדחת מיכל ההדחה. מסלק השפכים מאפשר לשנע את השפכים לגובה מקסימלי של עד 6.5 מ' ומרחק אופקי של עד 65 מ'.

לחברת GRUNDFOS מספר דגמי מסלק שפכים (מסלק שפכים) למטרות שונות

SOLO-LIFT WC1 חיבור לאסלה בלבד SOLO-LIFT WC3 חיבור לאסלה כיור ומקלחת SOLO-LIFT CWC3 חיבור לאסלה כיור ומקלחת (אסלה מהצד) SOLO-LIFT C3 מסלק שפכים לכיורים, מדיחים ומכונות כביסה SOLO-LIFT D3 מסלק שפכים קומפקטי למקלחונים.

מתקני ביוב חרושתיים GRUNDFOS MD

תחנות שאיבה קומפקטיות המיועדות למרתפים או חדרים במפלס נמוך ומסוגלת לנקז ביוב ושפכים של כמה יחידות שרותים ומקלחות. תחנות שאיבה MD מיועדת לבניני משרדים, קניונים, בתי חולים, מפעלים ובתי מגורים. התחנה כוללת תא ביוב פלסטי בנפח 100-120 ליטר, בו מורכבת משאבה (דגם M) או זוג משאבות (דגם MD). לתחנה מספר כניסות ויציאות בקטרים שונים, שסתומים אלחוזרים, לוח הפעלה חשמלי בעל הגנות מנוע ומערכת הפעלה פנאומטית המפעילה את המשאבה/משאבות לפי כמות הנוזל שבמיכל. התחנה מסוגלת לשנע את הנוזל לגובה של עד 20 מ' וספיקות של עד 60 מק"ש.

Grundfos Sololift / איך עובד המסלק שפכים        Sololift2 WC-3 – Grundfos

                                                                       

 

 

 

מסלק שפכים – כל המידע הרלוונטי

מסלק שפכים | הידרה שירותי הנדסה בע"ממעוניינים להתקין שירותים או כיור במרחב מסוים אבל אין אפשרות טכנית לחבר אותם לניקוז העירוני? זה לא אומר שצריך לוותר על התקנתם. יש פתרון אלגנטי ויעיל בדיוק לבעיה הזאת אשר נקרא מסלק שפכים והוא מאפשר התקנת שירותים גם במקומות אשר אינם מאפשרים חיבור ישיר לניקוז העירוני. אז מה זה מסלק שפכים ואיך זה עובד? ריכזנו כאן את כל המידע הנחוץ.

מה זה מסלק שפכים

מסלק שפכים הוא למעשה סוג של משאבה, וכמו כל משאבה מטרתה להעביר דרכה נוזלים ולסנן את הלכלוך שהצטבר בתוכם. במקרה של מסלק שפכים לאור תפקודו במערכות שירותים, כיורים ומתקנים דומים, לרוב הלכלוכים יהיו מסוג ספציפי איתם המסלק שפכים יודע להתמודד. בסוף התהליך אותו לכלוך מגיע למערכת הביוב באמצעות התיווך של המסלק שפכים, וכך מאפשר שימוש חלק במתקנים השונים.

השימוש במסלק שפכים הוא אוטומטי מרגע התקנתה, והמשתמש ברוב המוחלט של הזמן אינו מודע כלל לפעולתה בעת השימוש. המסלק שפכים דואג גם שמפלס המים לא יעלה, ומאחר שהמסלק שפכים עצמו אטומה המשתמש אינו חווה כלל ריחות שאינם נעימים.

התקנת המסלק שפכים

ההתקנה של המסלק שפכים מתבצעת על ידי אנשי מקצוע בלבד, ואין לבצע התקנה עצמית של מסלק שפכים ללא איש מקצוע. התקנה לא מפוקחת עלולה לגרום לנזק הן למסלק השפכים והן למערכות השונות אליה היא מחוברת. מיקומו של המסלק שפכים נקבע בהתאם למתקן אליו תרצו לחבר את המסלק שפכים, לסביבת המסלק שפכים ובעיקר לשיקול דעתו המקצועי של בעל המקצוע. 

עם זאת לא פחות חשובה מהבחירה באיש המקצוע, היא הבחירה מהיכן נקנה את המסלק שפכים. מסלק שפכים שאינו איכותי עשוי להיות בעל אורך חיים קצר, ליצור תקלות בעייתיות במתקנים אליהם היא מחוברת ובטווח הארוך לעלות יותר ממסלק שפכים איכותי. לכן כשאנחנו בוחרים מסלק שפכים כדאי להשקיע באחת איכותית אשר עומדת בתקנים בטיחות מחמירים ובעלת איכות טיפול גבוהה בשפכים. 

מסלק שפכים כזה ניתן יהיה למצוא אצל הידרה שירותי הנדסה אשר מתמחים בעולם המשאבות ובין היתר במסלקי השפכים. החברה משווקת מסלקי שפכים במגוון מחירים אטרקטיביים, אשר עומדים בתקני הבטיחות המחמירים ביותר ויבצעו עבודה איכותית בניקוז וטיפול במתקנים המים השונים. לפרטים נוספים צרו קשר.

נציגים בלעדיים של החברות המובילות

slider
slider
רוצים לדעת עוד? השארו פרטים ונחזור בהקדם